Logo

Sicher Dach Paweł Niemiec
45-528 Opole, ul. Józefa Dobisa 6
tel.: 668 571 157

 
Logo

Twoja kariera


Chciałbyś otworzyć z powodzeniem własną działalność gospodarczą?

Szukasz pracy jako specjalista techniczny lub menadżer zespołu?

Szukasz praktyki zawodowej?

Zaplanuj z nami swoją nieograniczoną ścieżkę kariery zawodowej korzystając z dostępu do posiadanej przez nas wiedzy / umiejętności / doświadczenia zawodowego.


"Krok 1" Zapoznaj się z zakładką:

a.    Mentor rozwoju zawodowego.

następnie

b.    Właściciel firmy.

  

„Krok 2” - Skorzystaj z jednej z poniższych możliwości dopasowując szanse do osobistych potrzeb:

Możliwość 1 (Wykwalifikowany specjalista techniczny): Odbycie praktyk zawodowych przygotowujących do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe w rzemiośle cieśla / dekarz czyniącego kandydata na niniejsze stanowisko wykwalifikowanym specjalistą technicznym! Dołącz do nas, a my pomożemy Ci zdobyć wiedzę, umiejętności, doświadczenie czyniące z Ciebie wykwalifikowanego specjalistę technicznego

(Poniżej zamieszczamy suplement dyplomu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe przedstawiający zakres szkolenia mającego na celu pozyskanie kompetencji / umiejętności i w rezultacie końcowym dyplomu zaświadczającego o fakcie posiadania niniejszego - czytaj załącznik poniżej)

Szansa ukierunkowana do uczniów szkół branżowych o profilu budowlanym.

 

Możliwość 2 (Mistrz rzemiosła): Zatrudnienie na pozycji wykwalifikowanego specjalisty technicznego. Rozwiń swoje kompetencje korzystając z naszej pomocy i zdobądź tytuł mistrzowski w rzemiośle cieśla / dekarz! Dołącz do nas, a my pomożemy Ci osiągnąć mistrzowskie kwalifikacje i umiejętności czyniąc z Ciebie mistrza w dziedzinie przegrody dachowej.


(Poniżej zamieszczamy suplement dyplomu mistrzowskiego przedstawiając zakres szkolenia mającego na celu pozyskanie kompetencji / umiejętności i w rezultacie końcowym dyplomu zaświadczającego o fakcie  posiadania niniejszego - czytaj załącznik poniżej)

Szansa ukierunkowana do:

-  Absolwentów szkół branżowych o profilu budowlanym posiadających tytuł wykwalifikowanego specjalisty technicznego.

- Wszystkich  zdecydowanych na przejście zawodowej drogi od niewykwalifikowanego pracownika do specjalisty technicznego z dyplomem mistrzowskim w rzemiośle cieśla / dekarz (Szczególnie mile widziani uczniowie wieczorowych szkół średnich o profilu budowlanym).

 

Możliwość 3 (Menadżer zespołu – Brygadzista): Posiadasz wiedzę, potwierdzone kwalifikacje oraz mistrzowskie umiejętności poparte doświadczeniem na stanowisku wykwalifikowanego specjalisty w dziedzinie przegrody dachowej. Szukasz rozwoju finansowego / rozszerzenia własnych kompetencji o wiedzę z zakresu kierowania pracami budowlanymi i umiejętności z zakresu zarządzania zespołem niezbędne do pełnienia funkcji Menadżera / Brygadzisty. Dołącz do nas, a my pomożemy Ci uzupełnić brakujące kwalifikacje z zakresu budownictwa / kompetencje z zakresu kierowania zespołem umożliwiając Ci realizację w roli Menadżera zespołu / Brygadzisty!


Szansa ukierunkowana do:

-  Wykwalifikowanych i  doświadczonych rzemieślników w specjalności Cieśla / Dekarz szukających doświadczenia na pozycji Menadżera zespołu / Brygadzisty.


Możliwość 4 (Właściciel  biznesu)
: Jesteś wykwalifikowanym rzemieślnikiem posiadającym wiedzę i umiejętności z zakresu budownictwa, poparte doświadczeniem w kierowaniu zespołem ludzi. Szukasz rozwoju osobisto-finansowego / poszerzenia własnych kompetencji o wiedzę i umiejętności ekonomiczno - przedsiębiorcze niezbędne do założenia i prowadzenia z powodzeniem własnej działalności gospodarczej. Dołącz do nas, a my pomożemy Ci uzupełnić brakującą wiedzę, umiejętności i zrealizować się w roli właściciela własnej działalności gospodarczej.

 

Szansa ukierunkowana do:

- Wykwalifikowanych i  doświadczonych Menadżerów zespołów w dziedzinie przegrody dachowej szukających możliwości otworzenia własnej działalności gospodarczej w dziedzinie rzemiosła związanego z przegrodą dachową.

- Wykwalifikowanych i  doświadczonych rzemieślników w specjalności Cieśla / Dekarz szukających doświadczenia na pozycji Menadżera zespołu / Brygadzisty, a następnie otworzenia własnej działalności gospodarczej w dziedzinie rzemiosła związanego z przegrodą dachową.Jeżeli chcesz skorzystać z powyżej wymienionych opcji rozwoju osobistego napisz do nas maila z informacją, co do interesującej Ciebie możliwości rozwoju + dołącz do niniejszego maila własne CV, a my zajmiemy się resztą :)Adres mailowy do kontaktu: info@sicherdach.pl