Logo

Sicher Dach Paweł Niemiec
45-528 Opole, ul. Józefa Dobisa 6
tel.: 668 571 157

 
Logo

Nasze Atuty


Nasze atuty to:

1.  Specjalizacja w dziedzinie ciesielstwa / dekarstwa gwarantująca świadczenie usług ciesielsko - dekarskich na najwyższym poziomie, co wyróżnia nas z pośród wielu firm ogólnobudowlanych działających w branży dachy.

2. Osobiste zaangażowanie właściciela w zadany projekt począwszy od wyceny poprzez doradztwo, materiały i wykonawstwo.

3. Certyfikaty i rękojmie na sprzedawane przez nas materiały i usługi jako dowód rzetelności i wiarygodności naszej oferty.

4.  Możliwość kompleksowej obsługi zlecenia od projektu dachu po materiały i wykonawstwo prac ciesielsko - dekarskich umożliwiając tym samym:

o    Oszczędność czasu klienta poprzez wybór jednej firmy i jednej filozofii obsługi zlecenia. Dzięki wyborowi naszej firmy jako wykonawcy całego przedsięwzięcia związanego z postawieniem bądź wymianą dachu oszczędzasz czas na szukanie kolejnego godnego zaufania kontrahenta z każdej kolejnej dziedziny przedsięwzięcia związanego z postawieniem bądź wymianą dachu . (Wybierając nas zyskujesz czas i pieniądze poprzez dostęp do zaufanych i współpracujących z nami firm).

o    Oszczędność Twoich środków pieniężnych po przez możliwości wykorzystania naszej siły przetargowej dzięki czemu oszczędzasz własne środki i czas na negocjacje cenowe.


Opole 17.10.2012 - Sicher Dach Paweł Niemiec